Terapeutická komunita Vršíček
Dům na půl cesty Bójka
Sociální rehabilitace
Terénní program

NENÍ AKTUÁLNÍ

Výběrové řízení na pozici recepční služby a správce střediska do Domu na půl cesty

Co je Dům na půl cesty?

Posláním střediska Dům na půl cesty Bójky, kam Vás potřebujeme, je pomoci mladým lidem, kteří nemají patřičné sociální zázemí nebo se ocitli v nepříznivé životní situaci, s realizací jejich životních cílů, osobního zázemí a v dosažení společenského uplatnění. "Dům na půl cesty usnadňuje vstup do života dospělých". Klienti DPC jsou mladí lidé ve věku 18 - 26 let bez sociálního zázemí, kteří svůj život před tím trávili v dětských domovech nebo podobných zařízeních.

Koho hledáme?

Hledáme člověka, kterému nevadí noční směny nebo víkendové služby, který je spolehlivý, komunikativní, pracovitý, baví ho pečovat o prostory (kanceláře, pokoje), které služba využívá, je tak trochu zručný kutil, chce se učit novému.
Práce spočívá v dohledu nad udržením pořádku a klidu v DPC, v případě potřeby opraví jednoduché závady.
Trocha administrativy je nutná, proto je znalost MS Office výhodou.
Hlavním požadavkem je chuť se zapojit.

Co Vám nabízíme?

Nabízíme Vám především smysluplnou práci v příjemném kolektivu ve stabilní neziskové organizaci na pracovní poměr, dovolenou 4 týdny, 5 dní sick day, 5 dní home office. Platové ohodnocení si ujasníme při osobním jednání.

Pokud jsme Vás oslovili a chcete vědět víc, ozvěte se, pošlete nám životopis, motivační dopis.

Zájemci o nabízenou pracovní pozici zasílejte do 27.2.2019 na e-mail: dpc(@)skp-plzen.cz  Do předmětu e-mailu prosím napište „Výběrové řízení dům na půl cesty“. Po vyhodnocení zaslaných dokumentů budou k osobnímu pohovoru pozváni pouze vybraní kandidáti.  Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit nebo zrušit.

Místo pracoviště: Božkovská 20, Plzeň Kontaktní osoba: Bc. Anita Trmalová, tel.: 777 570 665, e-mail: dpc(@)skp-plzen.cz.

Vyplněním a odesláním strukturovaného životopisu poskytuje uchazeč Středisku křesťanské pomoci Plzeň souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v zaslaných dokumentech. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně za účelem výběru uchazeče o zaměstnání. Souhlas je poskytován na dobu od odeslání podkladů k výběrovému řízení do uzavření pracovní smlouvy s vybraným uchazečem. Poté budou osobní údaje ostatních uchazečů vymazány.