Terapeutická komunita Vršíček
Dům na půl cesty Bójka
Sociální rehabilitace
Terénní program

X. AT KONFERENCE V PLZEŇSKÉM KRAJI

Vážení,
rádi bychom Vás jménem pořadatelů pozvali na X. AT konferenci v Plzeňském kraji s názvem Zpátky na začátek – Co jsme získali a co ztratili profesionalizací služeb.
Konference se bude konat od 22.11.2018 do 23.11.2018 v prostorách Moving Station, Koperníkova 574/56, 301 00 Plzeň 3 – Jižní Předměstí.
Profesionalizace služeb dává bezpečný rámec, jak pro klienty tak poskytovatele. Co si pod profesionalizací představujeme? Pomáhá nám dosahovat cílů našich služeb? Nebo má i svá omezení, která brzdí další rozvoj? Jak se klientů vlastně dotýká?
Cílem konference je vyvolat odbornou diskusi na dané téma napříč adiktologickými službami z celé České republiky. Mimo hlavní téma letošní konference vítáme i další Vaše příspěvky z oboru.
Veškeré informace naleznete na webových stránkách – www.atkonferenceplzen.cz.
Registrace posluchačů i přednášejících na konferenci je nutná právě přes tyto webové stránky. Přihlašovací poplatek činí pro posluchače 300 Kč, přednášející mají vstup zdarma.
Vaše příspěvky je nutné registrovat do 30.9.2018.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na info.atkonference@gmail.com.

Těšíme se na společné setkání.

S pozdravem
Pořadatelé konference

https://www.atkonferenceplzen.cz/

AT konference pozvánka menší

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------